top of page

 • KAP TĮ ATVAŽUOC? TAI KUR VISA VYKS?
  Pescivalis šamet vyks „Vilkės vilon“, katroj insikūrus Bertašiūnų kaimi, 8 km in pietrycus nog pacų Veisiejų. Sodzybos adresas: Vilkės Vila, Bertašiūnų g. 16, 67300, Veisiejai. Nog Veisiejų kelias bus nužymėtas rodzyklukėm, o posūkis bus pažymėtas važuojanc ir nog Kapcamiesco ar Leipalingio. Kam spakainiau, galit insivesc Pescivalio vietos koordinates: 54.053115745493905, 23.77932622278953 Cik nusukį nuog kelio po kairei pusei rasit mašinų stovėjimo aikštukį. Arcau plento parkuojamos lengvosios mašinos, o arcau pescivalio vartų – kemperai.
 • AR BUS VALGYC IR GERAMO VANDENS?
  Visas keturias pescivalio dzienas gardzius kvapus sklais ir pavalgyc kvies: Varėniškių brolukų Mariaus ir Manto Galinių blyninė „Karvės blynas“ (Varėna), Vytaro Radzevičiaus „Pasaulio puodai“ (Merkinė), Jau mūs pamilta Kasparo Kinčiaus picerija „Mona Ližė“ iš Ročkių kaimo (Lazdzijų r.), Edvino Černiausko vegetarinė vyrtuvė su gardzais troškiniais beigi desertais (Vylnius), DUNDULIS gardaus putojanco alulio ir gaivios girełės łės, Simas Janulis kiauras dzienas arbatėlas virs, o Rima Krutulienė – kavų! Žodzu, nuspirkc viso bus: ir pavalgyc, ir kavos ar arbatos, ir visokių gėrimų su burbulukais! Turėkit grynų, o jei pritrūksit, bankomatus rasit Veisiejuosa prieg pašto (Santarvės g. 3, Veisiejai) ir Leipalingio „Aibėn“ (Alėjos g. 5, Leipalingis). Kviecam pasjimc savo gertuves, ba palapinių kaimukan bus geramo vandenio – tai gałėsit bile kadu panorėjį jo paspyldzyc! Cik turėkit in kų! Pasjimkit ir indukus, inrankius savo – mažau vienkarcinių naudosim, gamta mumiem padėkavos. Palapinių kaimukan bus kap išsiplauc. Jei kų, Veisiejuosa krautuvės yra dzvi – „Aibė“ ir „Norpa“.
 • AR PRIJIMAT SU ŠUNUKAIS?
  Prijimam, jei pažadat jais rūpycis, užčikryc, kų jiej ne agresyvūs. Pescivalin cikrai bus ir vaikucų, tai nenorėtumėm, kad kų nor išgųsdzyt ar, dar blogiau, sužalot. Dargi būt malonu, kų pescivalio pievukėn nieks neinmynt in kokį rudzio krūvełį.
 • KIEK KAINUOJA DALYVAVIMAS MOKYMUOSA, SEMINARUOSA, PASKAITOSA IR AMATŲ DYRBTUVĖSA?
  Jei jūs bilietas galioja tų dzienų, kadu ranginys vyksta, gi nieko papyldomai mokėc neraiks! In bilieto kainų inskaicyci visi ranginiai, cik nepramikit ir nepražoplykit! Ale šlamancys beigi žvangancys cikrai pravers valgydzinimo kaimelin ir pescivalio krautuvėłėn! Tebgi gal’ kokis amatinykas turės ir savo dirbinių atsivežis parduoc.
 • AR MOŽNA PESCIVALIN ATVAŽUOC SU KEMPERU?
  Možnėt, nu kap kitep - toki čėsai, kad visokių gi pirkaitių an ratų žmonys turi! Cik šamet dėl’ vietovės specipikos kemperus stacyc kviecam ne palapinių kaimelin, katris nusmato ne itin dzidelis, ale specialniai tam skirton vieton – terpu mašinų parkavimo aikštukės ir pescivalio vartų. Šitam raikalu skirta pieva šalia avilukų (tį bitės negyvena).
 • AR YRA KOKIŲ KAMBARUKŲ UŽSISAKYC NAKVYNEI? AR CIK PALAPINĖSNA VISI MIENGA?
  „Vilkės vilos“ kambarukuosa miegos dalis mūs pescivalio programos dalyvių. Jei kam būcina nakvynė po stogu, pasrūpykit tuo savarankiškai. Kaimo turizmo sodzybų apė Veisiejus visai nemažai! Ca sekas rasc visokio apgyvendzinimo Lazdzijų rajoni. Dalis jų cikrai bus užsakytos – gi vasara, ale mislinam, kų nor rasc įmanoma. Mūs žiniom „Silvestro sodzyba“, katroj randas 10 min. kelio nog pescivalio vietos, laisva!
 • O KAP TĮ STOVYKLAUSIM? AR BUS KUR NUSMAUDZYC? AR SEKAS KŪRC LAUŽUKAI?
  Palapinių kaimukas bus palei Vilkinio ažarų. Jei daugel’ mūs susrinks, ir tį visi necilpsim, esam numatį papildomų ardvį pescivalio prieigosa. Paažarėn bus laužavietė, katron vakarais kūrysim laužų – tį saulai laidzancis rinksimės pagiedoc. Palapinių kaimukan tepgi bus keletas specialniai inrangtų laužavietių, katrosa bus možna kūryc vugnełį. Visosa kitosa vietosa, kur vugnelai lizdukai neparuošči, vietos šaiminykų prašymu vugnełės nekuram. Mislinam, nelabai bus kadu, ale jei norit gamycis maistų pacys, vežkitės primusus (dujines virtuvaites), o jei labai noris an laužuko pašyldzyc kų, tai tadu jau naudokitės tom paažarėn inrangtom laužavietėm! Šamet buramės čystan ažarynan – paažarų dzūkų krašti – tep kad neužmirškit pasjimc to, kas jum raikalynga maudzynėm! Vilkinio ažaro bangos laukia jūs!
 • AR MOŽNA AUTOBUSU ATVAŽUOC?
  Autobusu sekas atkeliauc ligi Veisiejų, katriej yra arcimiausia pescivaliu vieta (likęs atstumas 8 km). BŪRKIMĖS! Tuos, katriej važuoja mašinom ir turi laisvų vietų, beigi ciem, kas to pavežėjimo ieško, kviecam jūngcis Pescivalio ranginio peisbuki Diskusijų skilcį ir tį prisduoc, ieškoc ar siūlyc kompanijų!
 • AR SEKSIS NUSPIRKC BILIETAI PRIEG VARTŲ? AR IR VĖL’ VEIKS PESCIVALIO KRAUTUVĖŁĖ SU JŪS ATRIBUCIKU, KNYGOM IR KITOM GĖRYBĖM?
  Mieli mūs, bilietukais sekas pasrūpyc ca. Mum smagu ruoščis raginc, kap ir jūs rangiatės pas mumi atkeliauc! Bilietukus bus možna pirkc ir prieg vartų. Ale cik grynais! Ir jiej bus čiut brangesni nei dartės internetan. Veiks „Čiulba ulba“ krautuvėłė! Tį turėsim ir specialniai pescivaliu išlaistos atribucikos (marškinėlių, bliuzonų ir dar visa ko gražaus), tebgi visokių puikių knygų aplink Dzūkijų – jos kalbų, kultūrų, istorijų beigi gamtų – tai tų tebgi kortełi nuspirkc nesgaus – tai jau turėkit grynų.
bottom of page